Suplování:   Pondělí 9.3.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Maixnerová Lucie

10.hod

přesun <<

UCE

3.PD

(N24)

z 11.hod

 

11.hod

výměna <<

PeKo

1.PD

(N34)

z 12.hod

Hellerová Lenka

3.hod

přesun <<

Tech

1.K

(S12)

z 6.hod

Kapl Antonín

11.hod

přesun <<

PRA

2.PD

(N22)

z 12.hod

 

12.hod

výměna <<

PRA

1.PD

(N11)

z 11.hod

Neuwirth Jiří

0.hod

spojeno

TEV

1.K (NJ)

(TV1)

 
 

1.hod

spojeno

TEV

1.K (NJ)

(TV1)

 
 

4.hod

přesun <<

NEJ

1.K (NJ)

(N11)

z 3.hod

 

5.hod

přesun <<

NEJ

3.K (NJ)

(N34)

z 6.hod

Pěničková Michaela

4.hod

výměna <<

FaP

2.B

(S11)

z 12.3. 1.hod

Pospíšilová Veronika

11.hod

přesun <<

SCJ

3.PD

(N24)

z 12.hod

Pumprlová Zuzana

3.hod

změna

ANJ

3.K

(23)

 
 

7.hod

navíc

PSY

1.PD

(N11)

 

Švédová Zuzana

2.hod

výměna <<

Stol

3.K

(S12)

z 11.3. 4.hod

 

3.hod

spojeno

Sad

2.B

(S11)

 
 

3.hod

změna

Sur

2.C

(S11)

 

Tomášek Zdenek

4.hod

přesun <<

ICT

1.K (RJ)

(N32)

z 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.K

0.hod

TEV

NJ

(TV1)

spojí

Neuwirth Jiří

(Huk)

 

1.hod

TEV

NJ

(TV1)

spojí

Neuwirth Jiří

(Huk)

 

3.hod

Tech

 

(S12)

přesun <<

Hellerová Lenka

z 6.hod

 

3.hod

NEJ

NJ

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

3.hod

ICT

RJ

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

NEJ

NJ

(N11)

přesun <<

Neuwirth Jiří

z 3.hod

 

4.hod

ICT

RJ

(N32)

přesun <<

Tomášek Zdenek

z 3.hod

 

4.hod

BiE

   

přesun >>

 

na 10.3. (Út) 4.hod

 

6.hod

Tech

   

přesun >>

 

na 3.hod

2.B

0.hod

Kv

   

odpadá

 

(Tab)

 

3.hod

Sad

 

(S11)

spojí

Švédová Zuzana

(Huk)

 

4.hod

FaP

 

(S11)

výměna <<

Pěničková Michaela

z 12.3. (Čt) 1.hod

 

4.hod

Zel

   

výměna >>

 

na 12.3. (Čt) 1.hod

2.C

3.hod

Sur

 

(S11)

změna

Švédová Zuzana

 

3.K

2.hod

Stol

 

(S12)

výměna <<

Švédová Zuzana

z 11.3. (St) 4.hod

 

2.hod

Tech

   

výměna >>

 

na 11.3. (St) 4.hod

 

3.hod

ANJ

 

(23)

změna

Pumprlová Zuzana

 
 

5.hod

NEJ

NJ

(N34)

přesun <<

Neuwirth Jiří

z 6.hod

 

5.hod

ICT

   

odpadá

 

(Huk)

 

6.hod

NEJ

NJ

 

přesun >>

 

na 5.hod

1.PD

7.hod

PSY

 

(N11)

navíc

Pumprlová Zuzana

 
 

7.hod

HZ

   

odpadá

 

(Pum)

 

11.hod

PeKo

 

(N34)

výměna <<

Maixnerová Lucie

z 12.hod

 

11.hod

PRA

   

výměna >>

 

na 12.hod

 

12.hod

PRA

 

(N11)

výměna <<

Kapl Antonín

z 11.hod

 

12.hod

PeKo

   

výměna >>

 

na 11.hod

2.PD

11.hod

PRA

 

(N22)

přesun <<

Kapl Antonín

z 12.hod

 

11.hod

EKO

   

odpadá

 

(Such)

 

12.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 11.hod

3.PD

10.hod

UCE

 

(N24)

přesun <<

Maixnerová Lucie

z 11.hod

 

10.hod

FiFi

   

odpadá

 

(Such)

 

11.hod

SCJ

 

(N24)

přesun <<

Pospíšilová Veronika

z 12.hod

 

11.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 10.hod

 

12.hod

SCJ

   

přesun >>

 

na 11.hod

 

 

Suplování:   Úterý 10.3.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Maixnerová Lucie

0.hod

supl.

EKO

2.P

(N22)

 

Kapl Antonín

2.hod

supl.

EKO

3.K

(S12)

 
 

3.hod

supl.

EKO

1.PA

(N24)

 
 

5.hod

supl.

EKO

1.PB

(N23)

 

Pospíšilová Veronika

4.hod

výměna <<

LEV

2.P

(N22)

z 11.3. 5.hod

Švédová Zuzana

1.hod

výměna <<

Stol

1.K

(N11)

z 13.3. 5.hod

Táborská Stanislava

4.hod

supl.

ICT

2.C+

(N34)

 

Tomášek Zdenek

2.hod

supl.

OBN

1.A

(S22)

 
 

4.hod

přesun <<

BiE

1.K

(N11)

z 9.3. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

OBN

 

(S22)

supluje

Tomášek Zdenek

(Huk)

1.K

1.hod

Stol

 

(N11)

výměna <<

Švédová Zuzana

z 13.3. (Pá) 5.hod

 

1.hod

Tech

   

výměna >>

 

na 13.3. (Pá) 5.hod

 

4.hod

BiE

 

(N11)

přesun <<

Tomášek Zdenek

z 9.3. (Po) 4.hod

 

4.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 11.3. (St) 4.hod

1.D

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(Huk)

1.F

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(Huk)

1.G

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(Huk)

1.PA

3.hod

EKO

 

(N24)

supluje

Kapl Antonín

(Such)

1.PB

5.hod

EKO

 

(N23)

supluje

Kapl Antonín

(Such)

2.B

4.hod

ICT

 

(N34)

supluje

Táborská Stanislava

(Huk)

2.C

4.hod

ICT

 

(N34)

supluje

Táborská Stanislava

(Huk)

2.P

0.hod

EKO

 

(N22)

supluje

Maixnerová Lucie

(Such)

 

4.hod

LEV

 

(N22)

výměna <<

Pospíšilová Veronika

z 11.3. (St) 5.hod

 

4.hod

MM

   

výměna >>

 

na 11.3. (St) 5.hod

3.K

2.hod

EKO

 

(S12)

supluje

Kapl Antonín

(Such)

 

 

Suplování:   Středa 11.3.2020

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

N32

     

akce

akce

akce

akce

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Maixnerová Lucie

4.hod

supl.

EKO

2.P

(N22)

 

Hellerová Lenka

4.hod

výměna <<

Tech

3.K

(S12)

z 9.3. 2.hod

Kapl Antonín

5.hod

výměna <<

MM

2.P

(N22)

z 10.3. 4.hod

Novotná Dvořáková Hana

4.hod

supl.

ICT

3.G+

(N35)

 

Pěničková Michaela

5.hod

supl.

Ovoc

2.B

(S11)

 

Pospíšilová Veronika

4.hod

přesun <<

ČJ

1.K

(N11)

z 10.3. 4.hod

Pumprlová Zuzana

3.hod

supl.

EKO

3.K

(S12)

 

Švédová Zuzana

4.hod

přesun <<

PaV

1.D

(N21)

z 13.3. 6.hod

Táborská Stanislava

3.hod

navíc

Tech

3.D

(S24)

 
 

4.hod

navíc

LEV

1.F

(N34)

 
 

4.hod

přesun <<

ZZV

1.G

(N34)

z 0.hod

Tomášková Irena

1.hod

supl.

MAT

1.PB

(N23)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.K

4.hod

ČJ

 

(N11)

přesun <<

Pospíšilová Veronika

z 10.3. (Út) 4.hod

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(NoD)

1.D

4.hod

PaV

 

(N21)

přesun <<

Švédová Zuzana

z 13.3. (Pá) 6.hod

 

4.hod

LEV

   

odpadá

 

(PoV)

1.F

4.hod

LEV

 

(N34)

navíc

Táborská Stanislava

 
 

4.hod

LEV

   

odpadá

 

(PoV)

1.G

0.hod

ZZV

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

ZZV

 

(N34)

přesun <<

Táborská Stanislava

z 0.hod

 

4.hod

LEV

   

odpadá

 

(PoV)

1.PB

1.hod

MAT

 

(N23)

supluje

Tomášková Irena

(Such)

2.B

0.hod

Ovoc

   

odpadá

 

(Huk)

 

5.hod

Ovoc

 

(S11)

supluje

Pěničková Michaela

(Huk)

 

6.hod

Sad

   

odpadá

 

(Huk)

2.P

4.hod

EKO

 

(N22)

supluje

Maixnerová Lucie

(Such)

 

5.hod

MM

 

(N22)

výměna <<

Kapl Antonín

z 10.3. (Út) 4.hod

 

5.hod

LEV

   

výměna >>

 

na 10.3. (Út) 4.hod

3.K

3.hod

EKO

 

(S12)

supluje

Pumprlová Zuzana

(Such)

 

4.hod

Tech

 

(S12)

výměna <<

Hellerová Lenka

z 9.3. (Po) 2.hod

 

4.hod

Stol

   

výměna >>

 

na 9.3. (Po) 2.hod

3.D

3.hod

Tech

 

(S24)

navíc

Táborská Stanislava

 
 

3.hod

Tech

   

odpadá

 

(Hel)

 

4.hod

ICT

 

(N35)

supluje

Novotná Dvořáková Hana

(Huk)

3.F

4.hod

ICT

 

(N35)

supluje

Novotná Dvořáková Hana

(Huk)

3.G

4.hod

ICT

 

(N35)

supluje

Novotná Dvořáková Hana

(Huk)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 12.3.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Matějček Jiří

1.hod

supl.

MAT

1.A

(TV1)

 

Drlíková Táňa

2.hod

supl.

ICT

1.G+

(N32)

 
 

4.hod

supl.

ANJ

1.PA

(N24)

 

Maixnerová Lucie

1.hod

supl.

FiFi

1.PB

(N32)

 
 

6.hod

supl.

EKO

1.PA

(N24)

 

Kapl Antonín

2.hod

supl.

EKO

1.PA

(N24)

 

Kristková Petra

5.hod

supl.

ANJ

1.K

(N11)

 

Pěničková Michaela

3.hod

supl.

Ovoc

2.B

(S11)

 

Táborská Stanislava

1.hod

výměna <<

Zel

2.B

(S11)

z 9.3. 4.hod

Tomášek Zdenek

5.hod

přesun <<

MoVo

1.A

(S22)

z 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

TEV

   

odpadá

 

(Huk)

 

1.hod

MAT

 

(TV1)

supluje

Matějček Jiří

(Huk)

 

5.hod

MoVo

 

(S22)

přesun <<

Tomášek Zdenek

z 6.hod

 

5.hod

ICT

   

odpadá

 

(Huk)

 

6.hod

MoVo

   

přesun >>

 

na 5.hod

1.K

5.hod

ANJ

 

(N11)

supluje

Kristková Petra

(Such)

1.D

2.hod

ICT

 

(N32)

supluje

Drlíková Táňa

(Huk)

1.F

2.hod

ICT

 

(N32)

supluje

Drlíková Táňa

(Huk)

1.G

2.hod

ICT

 

(N32)

supluje

Drlíková Táňa

(Huk)

1.PA

2.hod

EKO

 

(N24)

supluje

Kapl Antonín

(Such)

 

4.hod

ANJ

 

(N24)

supluje

Drlíková Táňa

(Such)

 

6.hod

EKO

 

(N24)

supluje

Maixnerová Lucie

(Such)

1.PB

0.hod

EKO

   

odpadá

 

(Such)

 

1.hod

FiFi

 

(N32)

supluje

Maixnerová Lucie

(Such)

2.B

1.hod

Zel

 

(S11)

výměna <<

Táborská Stanislava

z 9.3. (Po) 4.hod

 

1.hod

FaP

   

výměna >>

 

na 9.3. (Po) 4.hod

 

3.hod

Ovoc

 

(S11)

supluje

Pěničková Michaela

(Huk)

3.K

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(Huk)

 

 

Suplování:   Pátek 13.3.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Maixnerová Lucie

3.hod

supl.

ICT

3.G+

(N32)

 

Hellerová Lenka

5.hod

výměna <<

Tech

1.K

(N11)

z 10.3. 1.hod

Kolářová Martina

5.hod

supl.

PěR

1.A

(N34)

 

Kristková Petra

4.hod

supl.

ČJ

1.PA

(N24)

 

Neuwirth Jiří

2.hod

supl.

EKO

1.K

(N11)

 

Pospíšilová Veronika

2.hod

supl.

ČJ

2.C+

(N34)

 

Pumprlová Zuzana

5.hod

supl.

Ekol

1.PA

(N32)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

OBN

   

odpadá

 

(Huk)

 

5.hod

PěR

 

(N34)

supluje

Kolářová Martina

(Huk)

1.K

2.hod

EKO

 

(N11)

supluje

Neuwirth Jiří

(Such)

 

5.hod

Tech

 

(N11)

výměna <<

Hellerová Lenka

z 10.3. (Út) 1.hod

 

5.hod

Stol

   

výměna >>

 

na 10.3. (Út) 1.hod

1.D

6.hod

PaV

   

přesun >>

 

na 11.3. (St) 4.hod

1.PA

0.hod

EKO

   

odpadá

 

(Such)

 

4.hod

ČJ

 

(N24)

supluje

Kristková Petra

(Such)

 

5.hod

Ekol

 

(N32)

supluje

Pumprlová Zuzana

(Such)

2.B

2.hod

ČJ

 

(N34)

supluje

Pospíšilová Veronika

(Huk)

 

6.hod

Sad

   

odpadá

 

(Huk)

2.C

2.hod

ČJ

 

(N34)

supluje

Pospíšilová Veronika

(Huk)

3.D

3.hod

ICT

 

(N32)

supluje

Maixnerová Lucie

(Huk)

3.F

3.hod

ICT

 

(N32)

supluje

Maixnerová Lucie

(Huk)

3.G

3.hod

ICT

 

(N32)

supluje

Maixnerová Lucie

(Huk)

 

Zpracováno v systému Bakaláři