Suplování:   Pondělí 17.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.S

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

3.V

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MB

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Drlíková Táňa

-

-

Sme

-

..

..

..

-

         

Staňková Eva

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Šváchová Helena

-

Myš

-

Jan

Žou

..

-

..

-

       

Trunečková Jana

-

-

..

-

-

-

..

-

..

..

-

..

..

Žandová Jana

-

-

-

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Žouželka Martin

   

-

-

                 

Trhal Vladimír

PaJ

..

-

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Růžičková Hana

10.hod

odpadá

ČJK

1.MA

 

Obecná absence třídy

Bahounková Simona

4.hod

odpadá

PPS

4.S

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

SOP

3.M

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

SOP

1.MB

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

SOP

4.M

 

Obecná absence třídy

Compelová Kurtová Janka

2.hod

navíc

ICT

2.V

(25)

 
 

3.hod

navíc

ICT

2.V

(25)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

8.hod

odpadá

ICT

1.MB

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

MAT

2.M

 

Obecná absence třídy

 

12.hod

odpadá

MAT

2.M

 

Obecná absence třídy

Fňukalová Milana

1.hod

odpadá

VRJ

4.V (VRUJ)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VRJ

4.V (VRUJ)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NEJ

2.V (SV)+

 

zrušeno

Janků Marketa

3.hod

supl. (Šva)

PEK

1.V (Nsv)+

(23)

 
 

3.hod

odpadá

ZSV

4.V

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PPS

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Myšková Hana

1.hod

odpadá

VAJ

4.V (VAJ)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VAJ

4.V (VAJ)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.M

 

Obecná absence třídy

Novotná Dvořáková Hana

3.hod

odpadá

MAT

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

4.hod

odpadá

MAT

4.V

 

Obecná absence třídy

Smékalová Jitka

7.hod

odpadá

ANJ

1.MA

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

ANJ

2.M (A)

 

Obecná absence třídy

 

12.hod

odpadá

ANJ

4.M

 

Obecná absence třídy

Stehlíková Renata

8.hod

odpadá

ČJK

4.M

 

Obecná absence třídy

 

12.hod

odpadá

VCK

3.M

 

Obecná absence třídy

Suchomel Radek

3.hod

odpadá

OPx

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

6.hod

odpadá

MAT

1.MA

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

EKO

1.MA

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

2.M

 

Obecná absence třídy

Šafářová Martina

3.hod

odpadá

PRA

4.S

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PRA

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

7.hod

odpadá

PPS

2.M

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

PRA

3.M

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

SOP

1.MA

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

SPO

3.M

 

Obecná absence třídy

Štolc Zdeněk

1.hod

odpadá

VMA

4.V (VMAT)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

VMA

4.V (VMAT)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MAT

4.S

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MAT

4.M

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

MAT

3.M

 

Obecná absence třídy

Žouželka Martin

4.hod

supl. (Šva)

PEK

1.V (Rz)+

(27)

 
 

5.hod

odpadá

VCK

4.V

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SOP

2.M

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

VCK

4.M

 

Obecná absence třídy

 

10.hod

odpadá

PRČ

4.M

 

Obecná absence třídy

Štosová Zdeňka

10.hod

odpadá

RUJ

2.M (R)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.S

3.hod

PEK

Nsv

(23)

supluje

Janků Marketa

(Šva)

 

4.hod

PEK

Rz

(27)

supluje

Žouželka Martin

(Šva)

1.V

3.hod

PEK

Nsv

(23)

supluje

Janků Marketa

(Šva)

 

4.hod

PEK

Rz

(27)

supluje

Žouželka Martin

(Šva)

2.S

8.hod

NEJ

SV

 

odpadá

 

(Fňu)

2.V

2.hod

ICT

 

(25)

navíc

Compelová Kurtová Janka

 
 

2.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Tru)

 

3.hod

ICT

 

(25)

navíc

Compelová Kurtová Janka

 
 

3.hod

SPHV

   

odpadá

 

(Žan)

 

8.hod

NEJ

SV

 

odpadá

 

(Fňu)

3.S

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

3.V

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

4.S

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.V

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MA

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MB

0.- 12. hod Obecná absence třídy

2.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

3.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Úterý 18.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.S

 

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

             

2.V

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

             

3.S

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

3.V

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MB

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Drlíková Táňa

-

..

-

Sme

..

-

-

-

         

Kolářová Helena

 

-

-

-

-

-

             

Staňková Eva

-

-

-

..

-

-

-

..

..

-

-

-

-

Stehlíková Renata

 

..

-

-

..

               

Štolc Zdeněk

-

..

..

-

-

-

             

Šváchová Helena

-

..

Bah

..

..

..

-

..

-

       

Trunečková Jana

-

..

..

..

..

-

-

..

..

-

-

-

-

Žandová Jana

-

Myš

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Žouželka Martin

 

>>

-

..

                 

Trhal Vladimír

-

-

PaJ

..

PaJ

-

PaJ

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Růžičková Hana

2.hod

odpadá

ČJK

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

5.hod

odpadá

DEJ

2.V

 

kult. nebo sport. akce

Bahounková Simona

2.hod

supl. (Šva)

PEK

1.S (Rp)+

(27)

 
 

4.hod

přesun <<

SOP

1.S

(33)

z 5.hod

 

4.hod

přesun >>

PPS

2.V

 

na 20.6. 2.hod

 

5.hod

přesun >>

SOP

1.S

 

na 4.hod

 

7.hod

odpadá

VCM

2.V

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

VCM

2.V

 

zrušeno

Compelová Kurtová Janka

1.hod

přesun <<

ZPV

1.S

(24)

z 8.hod

 

4.hod

výměna <<

MAT

1.V

(22)

z 5.hod

 

5.hod

výměna >>

MAT

1.V

 

na 4.hod

 

6.hod

přesun <<

MAT

1.V

(22)

z 20.6. 8.hod

 

7.hod

odpadá

ICT

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

8.hod

přesun >>

ZPV

1.S

 

na 1.hod

Fňukalová Milana

5.hod

odpadá

NEJ

4.V (SV)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RUJ

4.S (S)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

RUJ

4.V (V)

 

Obecná absence třídy

Janků Marketa

1.hod

odpadá

ZSV

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

2.hod

odpadá

PPS

2.S

 

kult. nebo sport. akce

 

4.hod

odpadá

ZSV

4.V

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

přesun <<

SPG

1.S

(21)

z 19.6. 6.hod

 

6.hod

přesun <<

SPG

1.S

(24)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

SPG

1.S

 

na 6.hod

Kolářová Helena

7.hod

odpadá

TEV

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

8.hod

odpadá

TEV

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

9.hod

odpadá

TEV

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Myšková Hana

1.hod

odpadá

ANJ

4.S

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.S

 

kult. nebo sport. akce

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.V

 

kult. nebo sport. akce

Novotná Dvořáková Hana

1.hod

odpadá

MAT

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

3.hod

odpadá

MAT

2.V

 

kult. nebo sport. akce

 

4.hod

odpadá

MAT

2.S

 

kult. nebo sport. akce

Smékalová Jitka

2.hod

odpadá

ANJ

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Stehlíková Renata

7.hod

odpadá

TEV

2.S

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TEV

2.S

 

zrušeno

Suchomel Radek

6.hod

odpadá

EKO

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

8.hod

odpadá

OPx

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Šafářová Martina

4.hod

výměna >>

SOP

1.V

 

na 5.hod

 

5.hod

výměna <<

SOP

1.V

(31)

z 4.hod

 

8.hod

odpadá

SZA

4.S

 

Obecná absence třídy

Žouželka Martin

5.hod

odpadá

PRČ

2.S

 

kult. nebo sport. akce

 

6.hod

odpadá

SOP

4.V

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.S

1.hod

ZPV

 

(24)

přesun <<

Compelová Kurtová Janka

z 8.hod

 

1.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Tru)

 

2.hod

PEK

Rp

(27)

supluje

Bahounková Simona

(Šva)

 

4.hod

SOP

 

(33)

přesun <<

Bahounková Simona

z 5.hod

 

4.hod

OSV

1

 

odpadá

 

(Ste)

 

4.hod

OSV

2

 

odpadá

 

(Žan)

 

5.hod

SPG

 

(21)

přesun <<

Janků Marketa

z 19.6. (St) 6.hod

 

5.hod

SOP

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

SPG

 

(24)

přesun <<

Janků Marketa

z 7.hod

 

7.hod

SPG

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 1.hod

1.V

2.hod

PEK

Rp

(27)

supluje

Bahounková Simona

(Šva)

 

4.hod

MAT

 

(22)

výměna <<

Compelová Kurtová Janka

z 5.hod

 

4.hod

SOP

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

SOP

 

(31)

výměna <<

Šafářová Martina

z 4.hod

 

5.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

6.hod

MAT

 

(22)

přesun <<

Compelová Kurtová Janka

z 20.6. (Čt) 8.hod

 

7.hod

OSV

1

 

odpadá

 

(Stn)

 

7.hod

OSV

2

 

odpadá

 

(Tru)

 

8.hod

HCM

   

odpadá

 

(Tru)

2.S

7.hod

TEV

   

odpadá

 

(Ste)

 

8.hod

TEV

   

odpadá

 

(Ste)

 

1.- 5. hod kult. nebo sport. akce

2.V

7.hod

VCM

   

odpadá

 

(Bah)

 

8.hod

VCM

   

odpadá

 

(Bah)

 

0.- 5. hod kult. nebo sport. akce

3.S

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

3.V

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

4.S

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.V

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MA

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MB

0.- 12. hod Obecná absence třídy

2.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

3.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.S

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

3.V

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MB

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Compelová Kurtová Janka

   

-

-

                 

Drlíková Táňa

-

..

-

-

-

-

..

-

         

Janků Marketa

         

..

>>

-

         

Pumprlová Zuzana

-

-

-

-

                 

Staňková Eva

..

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Štolc Zdeněk

..

-

-

-

-

-

             

Šváchová Helena

-

..

Jan

-

-

-

..

-

-

       

Tomášek Zdenek

..

Huk

Huk

-

                 

Trunečková Jana

-

..

-

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Žandová Jana

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Žouželka Martin

     

..

                 

Palla Jaroslav

 

-

-

-

                 

Trhal Vladimír

..

-

-

..

-

..

PaJ

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bahounková Simona

1.hod

odpadá

SOP

4.S

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SOP

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Compelová Kurtová Janka

4.hod

navíc

MAT

1.S

(21)

 

Fňukalová Milana

4.hod

odpadá

RUJ

3.V (RSV)+

 

kult. nebo sport. akce

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.V (SV)+

 

kult. nebo sport. akce

Janků Marketa

0.hod

odpadá

PEČ

3.V (2)

 

kult. nebo sport. akce

 

1.hod

odpadá

PEČ

3.V (2)

 

kult. nebo sport. akce

 

2.hod

supl. (Šva)

PEK

1.V (Nsv)+

(23)

 

Myšková Hana

6.hod

odpadá

VAJ

3.S (VAR)+

 

kult. nebo sport. akce

Novotná Dvořáková Hana

1.hod

odpadá

MAT

4.V

 

Obecná absence třídy

Smékalová Jitka

4.hod

odpadá

VAJ

3.V (VAN)+

 

kult. nebo sport. akce

Suchomel Radek

2.hod

výměna >>

EKO

2.V

 

na 21.6. 1.hod

Šafářová Martina

1.hod

navíc

DEJ

1.S

(31)

 
 

2.hod

odpadá

SPO

4.S

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PRA

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

4.hod

odpadá

PRA

4.S

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SZA

4.S

 

Obecná absence třídy

Žouželka Martin

2.hod

výměna <<

VCK

2.V

(32)

z 21.6. 1.hod

 

2.hod

odpadá

SOP

4.V

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VCK

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.S

1.hod

DEJ

 

(31)

navíc

Šafářová Martina

 
 

1.hod

LDU

   

odpadá

 

(Tru)

 

2.hod

PEK

Nsv

(23)

supluje

Janků Marketa

(Šva)

 

4.hod

MAT

 

(21)

navíc

Compelová Kurtová Janka

 
 

4.hod

PRČ

   

odpadá

 

(Stn)

 

6.hod

SPG

   

přesun >>

 

na 18.6. (Út) 5.hod

1.V

2.hod

PEK

Nsv

(23)

supluje

Janků Marketa

(Šva)

2.S

6.hod

UCE

   

odpadá

 

(Šva)

2.V

2.hod

VCK

 

(32)

výměna <<

Žouželka Martin

z 21.6. (Pá) 1.hod

 

2.hod

EKO

   

výměna >>

 

na 21.6. (Pá) 1.hod

3.S

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

3.V

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

4.S

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.V

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MA

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MB

0.- 12. hod Obecná absence třídy

2.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

3.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.S

 

KvS

KvS

                   

1.V

     

KvS

KvS

               

3.S

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

3.V

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MB

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Compelová Kurtová Janka

 

<>

..

                   

Drlíková Táňa

-

..

Sme

-

PoV

..

-

-

         

Hellerová Lenka

-

-

Tom

                   

Pumprlová Zuzana

-

-

..

-

                 

Smékalová Jitka

     

-

..

-

             

Staňková Eva

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Šváchová Helena

-

..

..

..

-

Jan

-

..

-

       

Švédová Zuzana

-

Tab

NoD

                   

Trunečková Jana

-

..

..

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Žandová Jana

-

..

..

-

..

-

-

..

..

-

-

-

-

Trhal Vladimír

-

-

PaJ

..

..

..

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Růžičková Hana

3.hod

odpadá

ČJK

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

4.hod

odpadá

LDU

3.V

 

kult. nebo sport. akce

Bahounková Simona

2.hod

přesun <<

PPS

2.V

(22)

z 18.6. 4.hod

 

3.hod

odpadá

PPS

4.S

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VCM

1.V

 

kult. nebo sport. akce

Compelová Kurtová Janka

5.hod

výměna <<

ICT

2.S

(25)

z 1.hod

 

6.hod

navíc

ICT

1.V (Nsv)+

(23)

 
 

7.hod

odpadá

ICT

1.V (Nsv)+

 

zrušeno

 

8.hod

přesun >>

MAT

1.V

 

na 18.6. 6.hod

Fňukalová Milana

6.hod

přesun <<

NEJ

2.V (SV)+

(28)

z 8.hod

 

6.hod

odpadá

RUJ

3.V (RSV)+

 

kult. nebo sport. akce

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.V (SV)+

 

kult. nebo sport. akce

 

8.hod

přesun >>

NEJ

2.V (SV)+

 

na 6.hod

Janků Marketa

2.hod

odpadá

SPG

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

3.hod

odpadá

PPS

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

5.hod

supl. (Šva)

PEK

1.S (Rp)+

(27)

 

Kolářová Helena

7.hod

odpadá

TEV

4.S

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

TEV

4.S

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

TEV

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Myšková Hana

1.hod

výměna <<

ANJ

2.S

(33)

z 5.hod

 

1.hod

odpadá

ANJ

3.V

 

kult. nebo sport. akce

 

4.hod

odpadá

ANJ

4.S

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

výměna >>

ANJ

2.S

 

na 1.hod

 

7.hod

odpadá

VAJ

3.S (VAR)+

 

kult. nebo sport. akce

Novotná Dvořáková Hana

4.hod

přesun <<

MAT

2.V

(32)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

2.V

 

na 4.hod

 

8.hod

odpadá

MAT

3.V

 

kult. nebo sport. akce

Smékalová Jitka

6.hod

navíc

ANJ

1.V (Rp)+

(29)

 
 

6.hod

odpadá

VAJ

3.V (VAN)+

 

kult. nebo sport. akce

 

7.hod

odpadá

ANJ

1.S (Rp)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

ANJ

4.V

 

Obecná absence třídy

Stehlíková Renata

2.hod

přesun >>

LDU

2.S

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

LDU

2.S

(32)

z 2.hod

 

3.hod

odpadá

ČJK

4.V

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LDU

4.V

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

navíc

TEV

1.V (Rz)+

(35)

 
 

8.hod

odpadá

OSV

1.S (1)

 

zrušeno

Šafářová Martina

1.hod

odpadá

PRA

4.S

 

Obecná absence třídy

Žouželka Martin

1.hod

přesun <<

SOP

2.V

(32)

z 18.6. 1.hod

 

2.hod

přesun <<

VCK

2.S

(24)

z 7.hod

 

5.hod

odpadá

SOP

4.V

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

přesun >>

VCK

2.S

 

na 2.hod

 

8.hod

odpadá

VCK

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.S

5.hod

PEK

Rp

(27)

supluje

Janků Marketa

(Šva)

 

6.hod

ICT

Nsv

(23)

navíc

Compelová Kurtová Janka

 
 

6.hod

ANJ

Rp

(29)

navíc

Smékalová Jitka

 
 

6.hod

TEV

Rz

(35)

navíc

Stehlíková Renata

 
 

7.hod

ICT

Nsv

 

odpadá

 

(Krt)

 

7.hod

PEK

Rz

 

odpadá

 

(Šva)

 

7.hod

ANJ

Rp

 

odpadá

 

(Sme)

 

8.hod

OSV

1

 

odpadá

 

(Ste)

 

8.hod

OSV

2

 

odpadá

 

(Žan)

 

1., 2. hod kult. nebo sport. akce

1.V

5.hod

PEK

Rp

(27)

supluje

Janků Marketa

(Šva)

 

6.hod

ICT

Nsv

(23)

navíc

Compelová Kurtová Janka

 
 

6.hod

ANJ

Rp

(29)

navíc

Smékalová Jitka

 
 

6.hod

TEV

Rz

(35)

navíc

Stehlíková Renata

 
 

7.hod

ANJ

Rp

 

odpadá

 

(Sme)

 

7.hod

PEK

Rz

 

odpadá

 

(Šva)

 

7.hod

ICT

Nsv

 

odpadá

 

(Krt)

 

8.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 18.6. (Út) 6.hod

 

3., 4. hod kult. nebo sport. akce

2.S

1.hod

ANJ

 

(33)

výměna <<

Myšková Hana

z 5.hod

 

1.hod

ICT

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

2.hod

VCK

 

(24)

přesun <<

Žouželka Martin

z 7.hod

 

2.hod

LDU

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

LDU

 

(32)

přesun <<

Stehlíková Renata

z 2.hod

 

3.hod

EKO

   

odpadá

 

(Šva)

 

5.hod

ICT

 

(25)

výměna <<

Compelová Kurtová Janka

z 1.hod

 

5.hod

ANJ

   

výměna >>

 

na 1.hod

 

6.hod

NEJ

SV

(28)

přesun <<

Fňukalová Milana

z 8.hod

 

7.hod

VCK

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

NEJ

SV

 

přesun >>

 

na 6.hod

2.V

1.hod

SOP

 

(32)

přesun <<

Žouželka Martin

z 18.6. (Út) 1.hod

 

1.hod

LDU

   

odpadá

 

(Tru)

 

2.hod

PPS

 

(22)

přesun <<

Bahounková Simona

z 18.6. (Út) 4.hod

 

2.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Tru)

 

4.hod

MAT

 

(32)

přesun <<

Novotná Dvořáková Hana

z 6.hod

 

4.hod

SPHV

   

odpadá

 

(Žan)

 

6.hod

NEJ

SV

(28)

přesun <<

Fňukalová Milana

z 8.hod

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

NEJ

SV

 

přesun >>

 

na 6.hod

3.S

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

3.V

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

4.S

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.V

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MA

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MB

0.- 12. hod Obecná absence třídy

2.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

3.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Pátek 21.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.S

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

3.V

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

KvS

4.S

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.V

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MB

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.M

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Drlíková Táňa

-

-

-

Sme

-

-

-

-

         

Huk Miroslav

..

..

..

Tab

PoV

Fil

             

Kapl Antonín

-

Pěn

Pěn

..

-

..

..

           

Neuwirth Jiří

..

..

-

-

..

..

-

           

Staňková Eva

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Šváchová Helena

-

-

..

-

-

..

-

-

-

       

Trunečková Jana

-

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Žandová Jana

..

..

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Žouželka Martin

 

<>

..

-

..

               

Trhal Vladimír

..

-

-

PaJ

-

PaJ

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bahounková Simona

3.hod

odpadá

SOP

4.S

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

přesun <<

SOP

1.S

(22)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

SOP

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

6.hod

přesun >>

SOP

1.S

 

na 4.hod

Compelová Kurtová Janka

6.hod

odpadá

ICT

4.S

 

Obecná absence třídy

Fňukalová Milana

0.hod

odpadá

RUJ

2.S (S)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

RUJ

2.V (V)

 

zrušeno

Janků Marketa

2.hod

odpadá

ZSV

4.S

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZSV

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Kolářová Helena

6.hod

odpadá

ZRN

3.V

 

kult. nebo sport. akce

Novotná Dvořáková Hana

4.hod

odpadá

MAT

3.S

 

kult. nebo sport. akce

Smékalová Jitka

2.hod

odpadá

ANJ

4.V

 

Obecná absence třídy

Stehlíková Renata

6.hod

odpadá

ZPV

1.V

 

zrušeno

Suchomel Radek

1.hod

výměna <<

EKO

2.V

(24)

z 19.6. 2.hod

 

3.hod

odpadá

EKO

3.V

 

kult. nebo sport. akce

Šafářová Martina

1.hod

odpadá

SZA

3.S

 

kult. nebo sport. akce

 

2.hod

přesun <<

OSV

2.S

(15)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

SPO

4.S

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

přesun >>

OSV

2.S

 

na 2.hod

Žouželka Martin

5.hod

odpadá

VCK

3.V

 

kult. nebo sport. akce

Změny v rozvrzích tříd:

1.S

4.hod

SOP

 

(22)

přesun <<

Bahounková Simona

z 6.hod

 

4.hod

ČJK

   

odpadá

 

(Tru)

 

5.hod

LDU

   

odpadá

 

(Tru)

 

6.hod

SOP

   

přesun >>

 

na 4.hod

1.V

6.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Ste)

2.S

0.hod

RUJ

S

 

odpadá

 

(Fňu)

 

2.hod

OSV

 

(15)

přesun <<

Šafářová Martina

z 6.hod

 

2.hod

SOP

   

odpadá

 

(Žou)

 

6.hod

OSV

   

přesun >>

 

na 2.hod

2.V

1.hod

EKO

 

(24)

výměna <<

Suchomel Radek

z 19.6. (St) 2.hod

 

1.hod

VCK

   

výměna >>

 

na 19.6. (St) 2.hod

 

6.hod

RUJ

V

 

odpadá

 

(Fňu)

3.S

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

3.V

0.- 12. hod kult. nebo sport. akce

4.S

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.V

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MA

0.- 12. hod Obecná absence třídy

1.MB

0.- 12. hod Obecná absence třídy

2.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

3.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

4.M

0.- 12. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři