Zpět na úvod Významná návštěva naší školy

Významná návštěva naší školy

27. 9. 2018

V pondělí 14. 9. 2018 poctila školu svou návštěvou manželka prezidenta republiky paní Ivana Zemanová za doprovodu manželky hejtmana Olomouckého kraje paní Marie Oklešťkové.  Po dobu návštěvy si obě dámy prohlédly prostory  pracovišť odborného výcviku učebních oborů Kuchař – číšník, Zahradník a Farmář, kde měly možnost zhlédnout konkrétní činnosti žáků. Paní Zemanová si také prohlédla zahradu školy a při té příležitosti  předala škole dárek pocházející ze skleníků zahrad Pražského hradu – orchidej střevíčník pantoflíček. Prohlídka školy byla poté zakončena na budově školy Bezručova 2a, zde se dámy seznámily s výukou studijních oborů Sociální činnost.

 

Bylo nám ctí přivítat paní Zemanovu mezi námi a doufáme, že se  jí mezi námi líbilo.

nahoru

často
hledáte

Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive