Zpět na úvod Náhradní výuka

Náhradní výuka

24. 3. 2020

Uzavření školy v souvislosti s nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR

Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR je zakázána přítomnost žáků ve škole s platností od 11. 3. 2020 do odvolání. Ukončení tohoto nařízení bude zveřejněno na webu školy a zasláno žákům na školní emailové adresy.

Škola je povinna částečně zajistit vzdělávání žáků jinou formou.

S platností od pondělí 16. 3. 2020 budou žákům zasílány informace týkající se této náhradní výuky, a to prostřednictvím třídních  emailů či jiných informačních technologií.

Informace žákům školy

Žáci školy jsou povinni denně kontrolovat třídní email a elektronickou žákovskou knížku, kam jim budou zasílány na celý následující týden dopředu materiály ke studiu a úkoly, které jsou povinni plnit. Učitelé mohou zadat pracovní listy, domácí úlohy, projekty, seminární práce a jiné.

Důležité upozornění: Vypracované úkoly budou v některých předmětech využity jako součást hodnocení ve druhém pololetí. Učitelé vás na tuto skutečnost upozorní.

Případné dotazy vám jednotliví učitelé rádi zodpoví prostřednictvím emailu, kde budou k dispozici každý pracovní den od 8:00 – 12:00 hod. Obracet se můžete také na vedení školy.

Všechny žáky vyzýváme, aby dodržovali nařízení týkající se zabránění šíření koronaviru Covid-19.

Rádi bychom vás ujistili, že vedení školy sleduje aktuální vývoj k nastalé situaci a o všech dostupných změnách vás budeme průběžně informovat.  

Děkujeme Vám za vstřícnost a trpělivost.

nahoru

často
hledáte

Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive