Zpět na úvod Konference ČASP

Konference ČASP

08. 3. 2019

Ve dnech 5.-7.4. 2019 se bude konat již XVI. Celostátní psychologická konference ČASP, letos na téma Cesta k sobě. Konference proběhne přímo v srdci Olomouce. Obohatí Vás spoustou zajímavých přednášek týkajících se seberozvoje, hledání životní cesty, ale i dalších témat z psychologie (a nejen z ní). Se svojí přednáškou a workshopem navštíví Olomouc například prof. Hogenová, prof. Vybíral, prof. Říčan a řada dalších odborníků. Konference ale není určena pouze pro psychology, své si na ní najde i široká veřejnost. A to není všechno! Taky na Vás čeká bohatý doprovodný program, který obsahuje Galavečer, divadlo, netradiční prohlídku města anebo výjimečnou hru s QR kódy.

A to není vše, pokud se registrujete od 1. do 22.3. budete zařazeni do slosování o ceny! Ke zvýšení šance na výhru Vám pak stačí vzít s sebou na konferenci přátele. Pokud se registrují a do poznámky napíšou Vaše jméno, šance na výhru se Vám zdvojnásobí.

Více informací o konferenci i soutěž můžete nalézt na: www.konferencecasp.cz nebo na fb:https://www.facebook.com/KonferenceCestaksobe/

nahoru

často
hledáte

Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive